Specjalizacje

PRAWO GOSPODARCZE

Zajmujemy się najważniejszym filarem prawnym działalności gospodarczej naszych Klientów – szeroko pojętym prawem gospodarczym. Nasza specjalizacja w zakresie prawa gospodarczego obejmuje m.in. tworzenie i rejestrację podmiotów gospodarczych, przygotowywanie projektów dokumentów prawnych, w tym listów intencyjnych, ofert handlowych, umów, oświadczeń, protokołów i uchwał.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

W związku  z intensywnym rozwojem prawa ochrony danych osobowych świadczymy usługi w zakresie doradztwa prawnego dotyczącego wdrożenia Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

PRAWO PODATKOWE

Zdajemy sobie sprawę, jakim ogromnym obciążeniem dla przedsiębiorców są koszty podatkowe. Absolutnie nie namawiamy do niepłacenia podatków, ale jedynie do racjonalizacji ich wysokości. W każdym przedsiębiorstwie istnieją często niezauważane możliwości obniżenia poziomu obciążeń podatkowych, przy zastosowaniu całkiem prostych mechanizmów, które pozostają w zgodzie z przepisami prawa. Pomagamy naszym Klientom zarządzać podatkami oraz eliminować ryzyka podatkowe, tak aby mogli oni skupić się na prowadzeniu działalności gospodarczej. Świadczymy przeglądy podatkowe oraz podatkowe due dilligence.
 

PRAWO RODZINNE

Rozpoczęliśmy praktykę w zakresie prawa rodzinnego w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, którzy borykając się z problemami dnia codziennego nie chcieli powierzać swoich prywatnych spraw innym osobom, mając zaufanie właśnie do nas. Rozumiemy prawo rodzinne i zdajemy sobie sprawę z wagi problemów z nim związanych, a także emocji, jakie ze sobą niosą. Pomagamy naszym Klientom w sprawach rozwodowych, sprawach o alimenty, sprawach o ustalenie kontaktów z dziećmi, a także w sprawach związanych z władzą rodzicielską. Zajmujemy się także prowadzeniem postępowań o podział majątku wspólnego.


PRAWO MEDYCZNE

Nasza praktyka prawa medycznego pomaga naszym Klientom w bezpiecznym prowadzeniu działalności leczniczej. Świadczymy w tym zakresie kompleksową obsługę prawną podmiotów leczniczych oraz praktyk zawodowych. W jej zakres wchodzi bieżące doradztwo dotyczące problemów prawnych pojawiających się w bieżącym funkcjonowaniu podmiotów ochrony zdrowia. Podejmujemy się również obsługi projektów niestandardowych i wymagających dużej wiedzy i istotnych kompetencji.

Oferujemy kompleksową pomoc prawną dla osób fizycznych jak i profesjonalnych podmiotów gospodarczych. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje w szczególności udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych i pism procesowych, przygotowywanie umów i udział w negocjacjach, udział w mediacjach, reprezentację przed organami ściągania, sądami powszechnymi i administracyjnymi wszystkich instancji, a także przed Sądem Najwyższym. Profesjonalnym podmiotom gospodarczym proponujemy nawiązanie współpracy w zakresie stałej obsługi prawnej prowadzonej przez naszą kancelarię.

© Copyright 2019 Gibasiewicz - Kancelaria Prawna
kancelaria@gibasiewicz.pl
Projekt i wykonanie: Artneo.pl